WITAMY W UPDIWU

UPDIWUupcycle do it with us

R

Masz niepotrzebne ubrania ?

R

chcesz przerobić swoje ubrania ?

R

nie masz pomysłu na starą odzież ?

R

nie wyrzucaj ! przerób ją z nami !

UPDIWU UPCYCLE DO IT WITH US to projekt  stworzony na potrzeby upcyklingowego spojrzenia na fast fashion, który powoduje gigantyczne generowanie śmieci. Chcemy Wam pokazać, że odzież używana może dostać drugie życie.

Każdy z Nas znajdzie w swojej szafie parę spodni, z którą nie wie co zrobić; sweter, który stracił swój kolor, czy koszulę, która ma plamę. Czy te rzeczy muszą zasilić kolejny stos śmieci? NIE! UPDIWU daje Ci możliwość przefarbowania używanej odzieży. Nasz projekt pomoże odświeżyć odzież, która zalega Wam w szafie, a do której macie sentyment.

ZRÓB TO RAZEM Z NAMI / DO IT WITH US

Przefarbuj swoje ubrania

Proponujemy ci usługę upcykling ubrań, toreb, butów, ręczników, pościeli, możesz przerobić swoje ubrania farbując je na kolor grafit vintage, gładki granat lub gładki czarny.

Plama, defekt, wypłowiały kolor czy dziura przestaje być argumentem, który przyczynia się do wyrzucenia odzieży. Upcykiling daje wiele możliwośc, UPDIWU daje odpowiednie narzędzia do tworzenia.

Jeżeli nie znajdziesz tego czego szukasz napisz do nas za pomocą formularza w zakładce własny projekt załączając tam zdjęcie swojej odzieży. Spróbujemy pomóc.

jak to działa ?

Wybierz kolor bazowy swojej odzieży, następnie kolor na jaki chcesz ją przefarbować. Za pomocą modułu MAŁY ARTYSTA, możesz dodać artystyczne plamienia, dziury.

co mogę przerobić ?

Spodnie, tshirt, sukienkę, kurtkę, jeans, torbę, buty, ręczniki, pościel prawie wszystko to co jest zrobione z włókna naturalnego pochodzenia roślinnego.

PERSONALIZACJA własnych ubrań

Mały Artysta

MAŁY ARTYSTA służy do  personalizacji Twojej odzieży przy użyciu gotowych szablonów. W zakładce MAŁY ARTYSTA możesz zaprojektować nakładanie plam w różnych kolorach jak również robienie dziur, wszystko to na Twojej odzieży, ktorą masz w szafie. Użyj własnej wyobraźni i ponieś się fantazji, bądź projektantem swojego unikalnego stroju, czy to spodnie, tshirt, bluza, sukienka, torba, buty. NIE WYRZUCAJ WYKORZYSTAJ.

od 15.99 zł

Potrzebujesz więcej informacji na ten temat?

Pamiętaj, o tym, żeby każdy Twój zakup był świadomy i przemyślany. Usługa jaką Ci proponujemy polega na przefarbowaniu, przerobieniu Twoich ubrań, które zalegają Ci w szafie. Sprawdź najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi jeżeli masz jakieś wątpliwości, nie czekaj, sprawdź.

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER

Będziesz na bieżąco z ofertami oraz dostaniesz rabat -10% na wszystko!

[FM_form id="2"]