DARMOWY TRANSPORT PRZY ZAKUPACH ZA MIN.100 ZŁ

Niepotrzebne ubrania?

Czy masz w szafie ubrania, w których już nie chodzisz i nie wiesz co z nimi zrobić, a nie chcesz ich wyrzucać? My się tym zajmiemy!

Poplamione ubrania?

Czy masz poplamione ubrania lub Twoje ulubione ubranie ma dziurę, defekt? Chciałbyś spróbować nadać mu inny wygląd, ale nie wiesz jak i gdzie?

Spróbuj zmian!

Nie gwarantujemy, że wszystko przerobimy, wiąże się to z ryzykiem takim jak, wyrób może się zniszczyć , wykurczyć się lub posluży Tobie na kolejny sezon.

UWAGA! CENY SĄ RÓŻNE W ZALEŻNOŚCI OD ILOŚCI. Kupując 1 sztukę płacisz 49,99 zł za sztukę. Jeżeli zdecydujesz się wysłać od 2 do 5 sztuk zapłacisz 44,99 zł za sztukę.  Wysyłając od 6 do 9 sztuk zapłacisz 39,99 zł za sztukę, a przy 10 sztukach zapłacisz 34,99 zł za sztukę. Mamy dla Was dodatkowe KODY RABATOWE w zakładce PROMOCJE.

WITAMY W UPDiWU

PERSONALIZACJA-zrób to sam

Posiadasz w szafie ciuchy bądź dodatki typu, buty, torby, czapki, które chciałbyś przerobić, ale nie wiesz jak? Z nami to proste! Wystarczy, że skorzystasz z naszego Małego Artysty, bądź wyślesz do Nas swój własny, indywidualny projekt. My zajmiemy się resztą. Niech poniesie Cię wyobraźnia!

SLOW FASHION

Slow fashion, to przede wszystkim poznanie siebie – swojego stylu, potrzeb, poglądów. To styl, który uwidacznia się w naszym życiu codziennym, poprzez świadome wybory. Wybory, które kierowane są naszymi przyzwyczajeniami, upodobaniami, ale przede wszystkim wyborem...

czytaj dalej

Jak czytać metki?

Pomijana, zwyczajnie odcinana, bo drapie i gryzie  – metka, wiele mówi o naszej odzieży, jednak często jest ignorowana. Niewielka nie ma szans na przebicie się z ważnymi informacji dla nas, konsumentów. Postaw na naturalny sqad Kupujemy dużo ubrań, ale czy patrzymy na...

czytaj dalej

NOWOŚCI

NOWOŚCI! ZAWSZE! Nasze usługi będziemy na bieżąco rozszerzać dla Was, jeżeli nie znalazłeś tego co Ciebie interesuje wyślij do nas swoje sugestie za pomocą formularza.

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER

Będziesz na bieżąco  i odbierz rabat -10%  na wszystko!

[FM_form id="2"]