Wszystkie marki oraz instytucje działające w zakresie etycznej mody, zrównoważonego rozwoju zapraszamy do współpracy i kontaktu poprzez rejestrację na naszej stronie

UPDIWU - Upcycle Do It With Us

Jesteśmy tutaj z troski o środowisko

UPDIWU UPCYCLE DO IT WITH US to projekt  stworzony na potrzeby upcyklingowego spojrzenia na fast fashion, który powoduje gigantyczne generowanie śmieci. Chcemy Wam pokazać, że odzież używana może dostać drugie życie. Każdy z Nas znajdzie w swojej szafie parę spodni, z którą nie wie co zrobić; sweter, który stracił swój kolor, czy koszulę, która ma plamę. Czy te rzeczy muszą zasilić kolejny stos śmieci? NIE! UPDIWU daje Ci możliwość przefarbowania używanej odzieży. Nasz projekt pomoże odświeżyć odzież, która zalega Wam w szafie, a do której macie sentyment.

Proponujemy ci usługę upcykling ubrań, toreb, butów, ręczników, pościeli, możesz przerobić swoje ubrania farbując je na kolor grafit vintage, gładki granat lub gładki czarny. Plama, defekt, wypłowiały kolor czy dziura przestaje być argumentem, który przyczynia się do wyrzucenia odzieży. Upcykiling daje wiele możliwośc, UPDIWU daje odpowiednie narzędzia do tworzenia. Jeżeli nie znajdziesz tego czego szukasz napisz do nas za pomocą formularza w zakładce własny projekt załączając tam zdjęcie swojej odzieży. Spróbujemy pomóc.

u

Co mogę przerobić?

Spodnie, tshirt, sukienkę, kurtkę, jeans, torbę, buty, ręczniki, pościel prawie wszystko to co jest zrobione z włókna naturalnego pochodzenia roślinnego.

u

Jak to działa?

Wybierz kolor bazowy swojej odzieży, następnie kolor na jaki chcesz ją przefarbować. Za pomocą modułu MAŁY ARTYSTA, możesz dodać artystyczne plamienia, dziury.

ZAINTRYGOWANY? CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ?