Niezbędne informacje

#Zamówienia i dostawa

Jak dostarczamy zamówienie?

UPDIWU wysyła paczki obecnie na terenie Rzeczpospolitej Polskiej kurierem DPD.

Aktualny koszt wysyłki w przypadku płatności online to 19,9 zl.

Aby sprawdzić status swojej przesyłki, należy skorzystać ze strony www.dpd.com.pl wpisując numer listu przewozowego podanego w powiadomieniu e-mailowym informującym o zmianie statusu zamówienia.

#PŁATNOŚĆ

Formy płatności

Sklep internetowy UPDIWU.PL oferują następujące metody płatności:

#REKLAMACJA

Jak dokonać reklamacji

Mają Państwo prawo reklamacji, aby skorzystać z prawa do reklamacji towaru, należy poinformować nas o swojej decyzji, dołączając do reklamowanego towaru wypełniony formularz reklamacji, a towar odesłać na wskazany adres. Mogą Państwo również zgłosić reklamację inną formą oświadczenia, zawierającą informację o takiej decyzji.

W przypadku pozytywnego rozpatrzenia reklamacji, niezwłocznie zwracamy Państwu środki za reklamowane produkty, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym otrzymaliśmy reklamowany produkt. Zwrotu środków dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji.

#ZWROT

Odstąpienie od umowy

Mają Państwo prawo odstąpienia od umowy, aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, należy poinformować nas o swojej decyzji, dołączając do towaru wypełniony formularz odstąpienia od umowy, a towar odesłać na wskazany adres.

Potrzebujesz więcej informacji na nasz temat?

Pamiętaj, o tym, żeby każdy Twój zakup był świadomy i przemyślany . Usługa jaka ci proponujemy polega na przefarbowaniu Twoich ubrań, które zalegają ci w szafie . Sprawdź najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi jeżeli masz jakieś wątpliwości nie czekaj, sprawdź.

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER

Będziesz na bięząco z ofertami oraz dostaniesz rabat -10% na wszystko!

[FM_form id="2"]